Aquamarine آکوامرین

کلیات

سنگ اگو – مرین متعلق به گروه یاقوتهای کبود است . عنصری که به این سنگ رنگ می دهد ، آهن است . این سنگ کانی مهم و خاص سنگهای آتشفشانی است که در کشورهای برزیل ، ماداگاسکار و اتحاد جماهیر شوروی یافت می شود .

تأثیر بر بدن

این سنگ مخصوص بیماریهای مجرای تنفسی ، برونشیت، ریه ها و ناراحتی های ناحیه گردن است . ما را در برابر سرما خوردگی و التهاب حنجره حمایت می کند و تارهای صوتی را تقویت می کند . اگو – مرین باعث تقویت قلب می شود و از انفارکتوس عضله های قلبی جلوگیری می کند . همچنین سیستم دفاعی در بدن و غده تیموس را قوت می بخشد . این سنگ برای آلرژیها و حساسیتهایی که باعث ریزش اشک در چشم ها می شوند موثر است . و همینطور برای اعصاب ، غده تیروئید ، لنف و بیماری های خونی استفاده می شود .

اثر بر روح و روان

اگو – مرین قدرت بیان و هوش را افزایش می دهد و بسیار برای هنر پیشگان ، موسیقی دانان و غیره … موثر می باشد و آنها را در کارشان همراهی می کند .

نشان طالع بینی

این سنگ تحت صورت های فلکی دلو، ماهی ، میزان و جوزا قرار دارد.

طبقه چاکرا

این سنگ برای بکار بردن در چاکرا های گردن و حلق سفارش شده است .

خصوصیات

اگر شما از حساسیت های پوستی رنج می برید ، باید اگو – مرین را در یک لیوان ، که در آن یک سوم آب گوارا ریخته شده قرار دهید و بهد بگذارید پوست شما در طی یک شب با این آب خیس بماند . می توانید در روز چند بار این عمل را تکرار کنید . اما لازم است که روی محل های حساس و عفونی را به هیچ عنوان مالش ندهید .

فروش و نگهداری

این سنگ در بازار فروش به شکلهای نتراشیده ، صیقلی ، گردنبند و جواهر یافت می شود . اگر شما از آن برای شستشو استفاده می کنید ، بهتر است هر روز آن را تخلیه کنید . اگر به صورت گردنبند از آن استفاده می کنید فقط کافیست هر چهار روز یک بار آنرا بشویید . برای اگو – مرین اشعه خورشید نیز لازم است و این به خاطر این است که شما شارژدوباره سنگ را فراموش نکنید

خواص جادویی

نوع آبی آسمانی آن خالص تر است

شخص را در نظر جنس مخالف جذابتر نشان میدهد

زیبایی و آرامش را توسعه میدهد

عشق و درک می آفریند

مشکلات ضمیر ناخودآگاه را حل میکند و کمک میکند تا خشم کنترل شود و ترس و اضطراب و بیقراری را فرو مینشاند